Športy

Wellness - kongres hotel Remata ponúka širokú paletu športových aktivít. Svojou polohou uprostred hôr má ideálne zázemie pre množstvo športových, oddýchových a relaxačných aktivít. 

Základnú ponuku tvoria:
Bowling centrum s dvoma dráhami môžu využívať všetky vekové kategórie. Je veľmi obľúbený počas firemných akcií ale aj počas rodinných pobytov. V bowling centre sa nachádza aj biliard, stolný futbal a šípky.
 
Tenisový kurt s umelou trávou je umiestnený v hotelovom areáli priamo pri vonkajšom bazéne. V ponuke je aj možnosť zapožičania si tenisových rakiet a loptičiek. Tenisový kurt je možné využiť aj na volejbal, nohejbal a minifutbal s malými bránkami.

Squash - multifunkčné squashové ihrisko sa nachádza pri hotelovom wellness centre. Ide o dynamickú hru, pri ktorej zo seba dostanete všetku prebytočnú energiu. Samozrejmosťou je možnosť zapožičania rakiet a loptičiek. Squashové ihrisko sa využíva aj na ranné jednoduché cvičenia, jógu či pri tanečných sústredeniach.

Ďalšie športové aktivity sú: indoor stolný tenis, air hockey,  2 x outdoor stolný tenis, petang, bedminton. Cca 400 m od hotela sa nachádza beach volejbalové ihrisko. V prípade, že obľubujete netradičné športové disciplíny, vieme pre Vás zabezpečiť lukostrelbu, jazdu na koňoch alebo jumping.     
Rezervácia